| Asdfghjklllllllllll a întrebat:

Mă numesc Adi, sunt din Galati si am 15 ani.Am o mică problema. M'am imprietenit cu o fata, am discutat ceva vreme si cred ca ne placem reciproc. As vrea sa stau cu ea, dar nu este foarte frumoasa, si nici nu are o conditie prea buna (parintii ei se ocupa cu animalele). Am iesit cu ea in parc (au mai fost cativa) si m-am simtit foarte bine, invata bine la scoala, cred ca e prima din clasa ei (fiind la un profil destul de bun). Ce sa fac? Am mai avut o relatie si am regretat, nu vreau sa se intample asta.

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Las`o si cauta`ti una bogata, care gandeste cat mai putin si fitoasa rau. Daca ramai cu aceasta s`ar putea sa ai o viata implinita si nu vrei asta.Va mai si rade lumea de voi pe strada.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar trebui sa faci abstractie de parintii ei si meseria lor macar acum la inceput. Poate fi considerat ca fiind cu adevarat important faptul ca voi v-ati simtit bine. Frumusetea ei exterioara ar trebui sa reprezinte cea mai mica nemultumire a ta deoarece nimic nu poate compensa, caracterul, bunatatea, loialitatea, inteligenta unei fiinte. Incearca sa vezi cum va evolua relatia in viitor. Succes!

| Întotdeuna2 a răspuns:

Încearcă să o înțelegi așa cum este ea, dar nu te grăbi să o iubești mult. Testează-i sinceritatea, amabilitatea și abilitățile dânsei.
Mult succes Adi.