| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Ionut si vreau sa va intreb.
Am fost impreuna cu o fata avea 17 ani eu 19 aveam o mica distanta intre noi 20 de km putini ne'am cunoscut pe internet eu eram in vacanta la Milano ea era in tara am continuat sa vorbim si am inceput sa ne indragostim. Cand am ajun in tara ne'am vazut si mi-a spus daca vrea sa fim impreuna i'am spus ca ma gandesc eram in dubii eu voiam ceva serios si stiam ca in vara in iulie o sa ma mut in Italia pentru un trai mai bun ia a zis ca voi pleca ia a insistat sa fim impreuna am acceptat timpul trecea si ma tot gandeam ceo sa fac cu ea o sa o iubesc din ce in ce mai mult a venit si timpul sa plec am fost unde locuia ea la 20 de km distanta (i-am cunoscut si parintii oameni de treaba bunicii la fel )din cauza dinstatei astia mici i-am propus sa vin de 2 ori sa o vad pana nu plec mi-a spus ca nu poate ca pleaca din localitate am crezutot apoi aflu din sursa singura prietena ei ca au fost pe afara nu am zis nimic am trecut peste dar ma simteat dezamagit ultima zi am fost la ea am vazut-o era tot mai rece i'am spus ca stiu ca e greu pentru amandoi ne vom vedea va veni si ea in vacanta si tot asa i-am spus daca crede ca mai bine sa ne despartim sa imi spuna asta e a zis ca nu vrea sa ma piarada ma iubeste si vrea sa fie tota viata cu mine am ramas impreuna cand am plecat in Italia dupa 2 saptamani a incheiato cu mine treptat trepta vorbeam rar ca nu avea timp daca ii spuneam imi zicea iese cu pritenele am crezutot imi trimitea measj la 13 ziua si ii raspundeam si ia imi raspundea seara 23 chira 12 si imi spunea ca e obostia si se pune la somn si nu am mai rezistat am intrebat-o de ce face asa nu am inteles nici in ziua de azi dupa ce cititi asta sa imi spunetii daca am ales un raspuns coret 98% m-am tot intrebat seara de ce daca ma iubeste si nu vrea sa ne despartim si totusi a facut-o cand am plecat.Aceste a fost raspunsul.

Sa gandit ea el acolo eu aici imi pierd timpul cine stie stau cu el asa dupa se desprate de mine daca are pe alta mai bine ne despartim ..La asta cred ca s-a gandit ea.Si cand i-am spus de ce nu vrut a stiut ca o sa plec. Vreau si un raspuns de la voi va rog frumos.

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Bro, fara suparare. M-am chinuit sa inteleg. ce inteleg este ca inca sunteti tineri si mai aveti pana va maturizati. La varsta voastra astfel de problem sunt ceva normal.

| mihai69 a răspuns:

Dacă vrei un răspuns, trebuie să pui o întrebare.
O concluzie la cele citite mai sus: sunteți ambii imaturi.