| JustaPaRtOfMe a întrebat:

am aflat ieri ca unui baiet ii place de mine si imi place si mie de el. insa stam in orase diferite la o distanta de 47 de km. dar nu asta e problema pentru ca ne putem vedea. faza e ca nu l-am intrebat eu.eram la o prietena si ea are id-ul lui de mess. ea l-a intrebat daca ii place de mine. el nu stia ca sunt cu prietena mea si a spus ca 80% pentru ca nu ma cunoaste dar ar fi 95% daca mm'ar cunoaste un pic mai bine. pentru ca noi ne'am intalnit intr-o' tabara de o saptamana si am petrecut mult timp impreuna si ne'am distrat stand unul cu celelalt.
ei, problema e ca aseara i'am spus pe mess ca vreau sa vorbim azi. dar nu stiu cum sa'l iau.adica nu pot sa'l intreb pe el daca ii place de mine:nu'mi sta in fire.si nu stiu ce anuma ar vrea sa stie despre mine.
va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti cam ce si cum sa'i zic. >mersibig grin< Fundaaa!:*

2 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Heikiss! Pur si simplu fii tu insati. Raspunde-i cu sinceritate la intrebari. Povesteste-i despre tine. Cam cum te consideri tu, ce-ti mai place sa faci, ce aveti in comun. Fii tu insati si o sa te placa. Baftaa >big grin

| JustaPaRtOfMe explică:

Am vrut sa scriu unui baiat^