| Jason3Frm a întrebat:

ma numesc Jason, da stiu un nume mai englezesc dar sunt roman!
am o intrebare am 13 ani s, i Fac l*ba de 3 ori pe zi imi place sa ating fetele sa le pisc sa le pipai sa le dau cu palma la fund esce ceva daca ma masturbez de vreme?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Jason draga, totul pana intr-o zi cand vei da peste una care te pune la pamant si te bate mar!
La 13 ani esti obsedat de sex si asta nu este bine si nici sanatos.
3 masturbari pe zi este mult prea mult pentru un copil de 13 ani, care va avea curand probleme cu ejaculare precoce sau lesinuri.
Sperma are nevoeid e 10 zile sa se produca! Daca tu te masturbezi de 3 ori pe zi, nu prea ai ce elimina, asa ca, risti cu fiecare obsesie cu care tragi de cuculetul ala, sa-l rupi sau sa lesini, ori intr-un caz nefericit, sa mori.
Este rusinos sa nu te poti abtine sis a te comporti ca un copil cu probelem de retard mintal, pipaind fetele fara voia lor, sau atingandu-le obsesiv.
Totuls e va termina oricum curand, pana vor incepe sa apara plangeri de la fetite si ulterior de la diriginte sau direcorul scolii.
Vei fii arata cu degetul si vei avea nota scazuta la purtare. daca nu te opresti, probabil ca vei flua si bataie de la parintii fetitelor pe care iti permiti sa le atingi.
Asa ceva nu este normal la un copil de doar 13 ani!
Invata sa te stapanesti si sa te comporti ca un copil normal, ca vei ajunge un mare obsedat cu dezechilibre psihice!

| corbulalbrosu a răspuns:

Cele 2 fete/doamne, care ti-au raspuns au dat dovada de educatie si buna crestere. Eu iti spun mai pe ROMANESTE, comportamentul tau este definitoriu imbecililor retardati. NO COMMENT. rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Da, este periculoasa masturbarea la varsta ta.

| minrest a răspuns:

O sa vina fratele sau tatal uneia din fetele pe care le pipai tu pe la scoala, si dupa ce te vei hrani un timp printr-un pai, vei dezvolta o fobie la pipait si piscat.

| alina2k18 a răspuns:

E ok Jasonwinking
Ce fete atingi?
Alea din filmele de te uiti tu?
Mda...
Cam mult de 3 ori pe zi, las-o mai moalewinking mai ales pe viforu/viscolu astawinking
PS: Ce bine ca esti romanas de al nostru laughing)

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Wtf, 3 ori? Te epuizezi, copile! Scade din porție, de 2x pe saptamană iti ajunge laughing))) Esti in formare iar tu practic nu te lasi sa te dezvolti. Pipăitul n-are nimic, daca lor le place, pune-le mâna laughing))) Bucura-te ca nu esti gay, nu te mai lua dupa toti

| Jessica000 a răspuns:

Da poți sa ramai impotent.