| MonSterDrinK a întrebat:

Ma simt atat de groaznic incat de abia am putut scrie aceasta intrebare pentru ca imi este rusine de mine.Acum 3 zile mi-am facut prietena, iar acum am realizat ca nu ne potrivim.Ce as putea face sa ma despart de ea dar sa nu ii ranesc sentimentelesad.Va rog Dau Funda (rog seriozitate).

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| sellieania a răspuns:

Nu ar trebui sa o spui pe ocolite. spune-i ca nu are rost ca sa mai fiti impreuna daca tu numai simti acelasi sentiment ca inainte. spune-i ca nu vrei sa-ti bati joc de ea spunandu-i ca o iubesti dar de fapt nu e asa. eu cred ca asa e mai bine. a da si spune-i daca mai puteti ramane prieteni. pentru ca e o fata speciala si nu ai vrea ca sa fiti suparati unul pe celalalt:*