| alexalx1234 a întrebat:

Mai sunt fete care sa nu se uite doar dupa baietii plini de bani?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca mai exista, cati barbati din Romania sunt plini de banii? nici 10% din barbati si totusi majoritatea dintre noi avem o iubita,este adevarat ca pretențiile cresc pe masura ce o fata a terminat o facultate,are o cariera,un statut social,e si normal asta,ele devin independente material asa ca aleg barbati mai potenti material,mai frumosi,asta se vede mai mult in vestul,nodul europei,Usa unde da femeile sunt foarte materialiste, dar in Romania daca ai un salar cat de cat decent si esti atragator din punct de vedere fizic, si da fizicul conteaza, eu nu am vazut barbati frumosi sa se planga ca femeile sunt materialiste, cei care se plang de asa ceva pur simplu sunt respingatori pentru sexul opus, timp de 2000 de anii femeia a fost o sclava care nu a putut alege ce barbat vrea, azi cand femeie devine libera ea alege ceea ce o indeamna natura

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.scribd.com/document/351269981/Paradigma-pleistocenului
o poti citi cand ai timp si numai fi asa frustrat, du-te uitate in oglinda tu ai sta cu tine daca ai fi fata?

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Cauta-le! Poate le gasesti tu.

| mentholinks a răspuns:

Cu siguranta, dar nu din alea bune, bune.

| Nemessys a răspuns:

Bineinteles ca da. Nu se uita dupa bani se uita dupa corp happy

| RAY a răspuns (pentru Nemessys):

Bun raspuns,evoluezi, asa e, aspectul fizic este factorul care provoaca interes, un barbat frumos va avea mereu femei, doar urati se plang ca femeile sunt materialiste

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

Fumusetea le impiedica sa se bage in seama cu el. laughing) Daca-l vede asa pur si simplu pe strada, nu e cine stie ce. Ca doar nu au de unde sa stie ele ca ala are bani. Dar cand il vad la volanul unei masini scumpe e alta treaba.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt dar se ascund prea bine laughing

| Ralukafay a răspuns:

Da,mai sunt, doar ca voi nu stiti sa le cautati, apreciati si...

| DaniAdrian a răspuns:

Sunt, dar e ca si cum ai cauta acul in carul cu fan sad majoritatea isi poarta capul pe umeri doar ca sa nu le ploua in gat, si cum vad un smecheras cu BMW se infing in **** lui, dar cand dai de o fata care se multumeste cu ce are, si nu are asteptari, cu care poti sa porti o conversatie normala, si in care sti ca poti sa ai incredere, pe care te poti baza atunci cand iti este mai greu, etc etc, daca dai de o fata de asemenea statura, sa nu o lasi sa plece de langa tine sub nici o forma, pentru ca o sa-ti fie greu dupa aia, cum am spus e ca si cum ai cauta acul in carul cu fan dar si cand il gasesti nu-l dai nimanui, good luckwinking

| Necunoscut112 a răspuns (pentru DaniAdrian):

Alea care se încânta la un BMW mai bătrân decât ele provin în general in familii defavorizate, de la ţară, fără şcoală. Alea nu sunt fete după care să râvneşti, însă femeile care au un job bun, un statut social ok, vor vrea întotdeauna un bărbat cu studii asemănătoare, cu situaţie financiară bună, alături de care să nu le fie ruşine să iasă în lume. Oricum, nu poţi să spui că un bărbat capabil se mulţumeşte cu un job din care obţine minimul pe economie. Ce spui tu se aplică doar la copile proaste şi la piţipoance.

| ASMA14 a răspuns:

Sunt destule dar daca pe majoritatea baoetiilor ii intereseaza mai mult aspectul fizic si formele...tot sa gaseasca una care sa nu fie pe interes.Si voi va doriti bomba bombelor

| AndreeaNustiu a răspuns:

Da exista! Se numesc FEMEI INDEPENDENTE nu pustoaice de 17-18 ani.

| ambanidemaenerveaza a răspuns:

Da, maica-mea