| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Baietii cu bani si fițoși dupa ce fete se uita?

9 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

In primul rand dupa fete frumoase, sexy si cum zic ei "bune"
sa fie "stilate" si fitoase la randul lor

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Nu e o regula generala, difera de la baiat la baiat.
In general se uita dupa fete care arata bine si nu au nimic in cap.
Doar nu crezi ca s-ar uita dupa o fata simpla care se poate lauda doar cu personalitatea si aspectu fizic lasa de dorit.
O zi buna!

| elyfel a răspuns:

Cine se aseamana se aduna.Deci...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa superficiale care trag repede la ban

| OnuOnulică a răspuns:

Majoritatea se uită după dame de companie.Dar nu toți sunt și băieți cu bani care își aleg o fată cinstită și modestă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa pitipoancele care in mintea lor cred ca aarata bine

| MotanAndrei a răspuns:

Dupa bunaciuni. smug Frumoase la fizic, cu marimi de 60-90-60, daca sunt desteapte sunt acceptate de parinti lor, daca sunt proaste sunt acceptate de baietii respectivi de banii gata doar pentru aventuri de'o noapte, doua, trei pana'si gaseste alta. funda?

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Dupa altele ca ei adica pitipoance din alea gen "Vaiii fata" pentru ca ei sunt mai piti ca fetele. aaa si aia nu sunt baieti laughing

| bbu2eugen a răspuns:

Dupa aceiasi fire.
Materialise, panarame, fitoase deci gandeste te ca nu se uita dupa una de la tara.