| uknow a întrebat:

maine seara urmeaza ca iubitul meu sa vina la mine acasa! vom fi singuri,yeeeeey! eu am de gand sa il excit prin saruturi,mangaier,imbratiseri, daca e cazul poate umblu cu "obiectul" lui, etc...as vrea o seara doar pentru noi doi, fara a fi "penetrata"... (nu mai sunt virgin, ca fapt divers)

problema e ca nu stiu cand vin parintii de la servici. ei mi-au spus ca ne putem uita la un film si atat! mama si tata au zis ca sunt ok cu el dar se vede ca nu il sufera si nu prea sunt de acord. asa ca,,,. cum as putea sa fac o seara romantica si pentru el ( el este putin cam usor de excitat si "efervescent') si pentru mine fara a trece " la fapte"? imi este frica ca ne vom excita numai de la mangaiat si vom "trece la fapte". nu vreau ca sa vina parintii si, nah', intelegeti voi...

pe langa asta, eu nu sunt la primul contact sexual, iar mama nu stie ca nu mai sunt virgina, iar dac m-ar prinde, ...ar fi vai de mine! bineinteles ca am faceo protejat, ca de obicei din pacate stiu cateva cazuri la care de la sarutat se ajunge mai departe...il iubesc enorm de mult, si el are grija de mine, ne iubim si suntem un cuplu fericit dar urmarile prostiei noastre s-ar putea sa ne desparta, lucru care ar duce probabil la a ma sinucide, nu pot trai fara el. m-as simti vinovata pentru tot.

deci, ...cum am putea sa ne controlam( lucru FOARTE GREU PT NOI DOI) dar nici sa nu il supar pe el ca nu ii pot satisface dorintele maine? printr_o discutie se poate rezolva foarte usor, si ar accepta foarte usorr daca il rog dar stiu ca in sine lui ar fi dezamagit.

precizez ca avem o relatie stabila de 2 ani. si am cazut la comun acord ca in caz ca trecem la fapte (cea ce nu ar trebui din cauza ca putem fi prinsi de parinti care ar afla ca le-am incalcat cuvantul si ca nu mai sunt virgina) o vom face protejat.

imi cer scuze dac e prea lung.

Multumesc anticipat. happy happy happy

Răspuns Câştigător
| ItsMe6969 a răspuns:

Wow...interesanta problema. dah' eu zic ca mai bine ai astepta putin si intreab-o despre asta si pe mama ta.

in fine'! din propria experienta iti zic ca nu tot ce zboara se mananca

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un filmulet sa vedem daca mai esti virgina, si posteaza-l pe TPU. apoi un f...i cu el filmat, postat pe facebook.da de ce tie frica de parinti? doar nu faci ceva rau? ori e rau? daca nu e bine.de ce faci? daca el e responsabil si ok, de ce se ascunde? doar te iubeste nu-i asa? iar tu daca-ti iubesti parintii, de ce nu -i si respecti? casa lor e bardac? ori stabiliment de f..reala?

| uknow explică (pentru anonim_4396):

Deci,.daca ne prin ai mei vor afla ca 1.nu mai sunt virgina, 2. ca nu i-am ascultat (cea ce nu prea conteazat mine). ai mei spun ca sunt de acord cu iubitul meu dar sa nu facem prostii maine, si intrebarea mea este cum sa-l multumesc pe iubit si pe parintii?! unu vrea ceva, altu' altceva! sincer, as face ce vrea iubitul meu, ca e mai intelegator ca parintii. happy happy happy

| manuel72 a răspuns:

Daca se excita asa usor si mai e si "efervescent", cred ca ti-a trebuit mai mult timp tie sa scrii toata povestea decat i-ar trebui lui sa termine.Eu zic sa va puneti imediat pe treaba si sa lasati filmul.

Răspuns utilizator avertizat
| SebastianCMT a răspuns:

Sa pastrati o limita... Degeaba vreti o seara romantica, daca zici ca se excita repede.