| Catalin2145 a întrebat:

Salut, TPU mie imi place de o fata este in clasa cu mine, cand eram mai mici ne jucam amandoi iar acum mai vorbesc cu ea doar ca prieteni, nimic altceva, ea a zis ca-i plac baietii mai mari? As avea vreo sansa cu ea? are 14 ani la fel ca mine. Dau Funda;.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Slabe sperante, dar poti incerca. Este cunoscuta si acceptata zicala, "doar cine incearca poate castiga", Si de asemenea " speranta nu moare niciodata". Incearca deoarece nu ai nimic de pierdut, doar de castigat eventual. Succes!