| Alexandru164847 a întrebat:

ne revedem din nou. Am si eu o problema. Azi am iesit cu iubita pe faleza prima data doar noi doi apoi au venit si prietenele ei (una m-a muscat de mana, este nebuna) ne certam noi si au intervenit fetele alea una ne intreaba ce alegem punct sau pauza iubita s-a dus mai departe si a ales punct eu nu stiam ca a ales pana nu spuneam si eu parerea mea. Eu am ales pauza. Apoi a venit prietena mea adica Bianca si cand am auzit ce a ales mi.a cazut fata. Apoi prietenele ei au spus sa facem o pauza de cateva saptamani si daca nu mai merge relatia nici dupa apoi punem punct. Iubita.mea a spus ca ar vrea o schimbare la mine adica sa fiu mai inalt sa am patratele si muschi iar eu sunt doar slab. Si apoi a zis ca iar pare rau sa ma schimb ca eu poate sunt potrivit pentru alta fata si ea pentru alt baiat si m.a cam deranjat. Desi eu am spus ca vreau sa fie exact cum este acum. O prietena a spus ca se v.a intoarce dar nu stie sigur si am zis sa postez o intrebare pe TPU ca poate ma ajuta comunitatea care este acolo. Ca sa nu mai zic ca am scris pe niste copaci initialele noatre : B+A=❤. Cum sa fac sa se mai intoarca la mine si nu este vina mea ca am pus pauza eu am avut mare grija de ea si am fost foarte atent tot cu ea. Nu cred ca am gresit cu nimic sau poate am gresit, poate chiar nu ne potrivim cum a zis ea si a zis prietena ei ca exista o scanteie de iubire pentru mine dar foarte mica si sunt foarte nedumerit ca sa fac? A si era sa uit. Eu mai demult am suparat.o pe prietena ei si m-a intrebat care este difernta dintre ea si soare apoi a spus ca soarele ma arde ziua si ea noaptea iar eu am zis ca nu vreau sa ma arda ea si apoi ea a zis : Pai in cazup asta sa te arda Bianca(iubita mea cum am spus si mai sus). Iar dupa cateva zile sau chiar ziua urmatoare am intrebat.o daca o mai pune pe Bianca sa ma arda la noapte. Si apoi ieri seara am vb pe tema asta cu Bianca si mi-a spus ca am rezolvat.o si azi in parc iar a inceput sa ma ia la rost. Inteleg, a fost vina mea ca am spus asta intr-adevar unui om ii mai scapa cate o prostie dar chestia asta chiar sa duca la despartire aproape sau chiar despartire defintiva? Va rog ajutati.ma nu stiu ce sa fac macar mai pot sa o aduc inapoi? Sunt atatea intrebari la care nu pot sa raspund singur si am nevoie de ajutor. Ce as putea sa fac ca sa o aduc inapoi in stadiul de iubita sa fac ce calitati fizice mi.a pus ea sau sa raman asa sau timpul o va mai aduce inapoi?

Va rooooggg ajutati-ma!

Punct=despartire definitiva
Pauza=un timp in care sa nu mai fim impreuna dar pai sa fim iarasi.
Pt cei care nu stiau.

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Parca vad ca aveti amandoi intre 10 si 13 ani.De ce vrei sa fi intr-o relatie cu o pustoaica imatura care viseaza la modele impachetate in muschi si care se lasa dirijata de prietenele ei ce poseda 1 creier intreg doar impreuna?! Nu imi spune ca este iubire pentru ca voi incepe sa vomit pe tastatura. Sfat pe care o sa-l apreciezi cand mai cresti:Nu-i mai acorda toata atentia ta unei fete mai ales daca iti da cu flit oricand are ocazia.In momentul in care ''iti pui inima pe tava'' o sa-si piarda interesul fata de tine.Indiferent de sex.Btw,doza de cringe de la ''am scrijelit pe copaci initialele noastre'' m-a lasat perplex.

| Alexandru164847 explică (pentru siriusblack98):

Sa sti ca ai mare dreptate si ai ghicit cu varsta

| Alexandru164847 explică (pentru siriusblack98):

Inca o data TPU m-ai ajutat multumesc

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat