| doxa48 a întrebat:

Am intalnit o fata acum 3-4 saptamani… Ne-am imprietenit. A intrat In cercul meu de prieteni. Ei sa ii spunem domnisoara C. Acum o saptamana am mers la film toti. Domnisoara C a mai venit cu o prietena de-a ei (sa ii spunem donisoara S). Eu ce sa zic… m-am indragostit pe loc de acea fata… (domnisoara S) Este perfecta! Exact cu imi imaginam fata pergfecta pentru mine. Am vorbit cu ea o zi, doua, trei. Am decis sa ii spun domnisoarei C ca tin la acea fata… Domnisoara C a reactionat ok si a zis ca ma ajuta. A intrebat.o pe Domnisoara S ce parere are despre mine. Ea a zis ca is ok si ca vrea sa ne cunoastem…. Sa iesim undeva. (lucru pe care mie nu mi l-a spus.) Domnisoara C. mi.a dat un screenshoot cu conversatia… Evident ca mi-a facut ziua mai buna. Eram bucuros. Am vrut sa ii trimit acele ss.uri. unui prieten bun… Am gresit conversatia si le.am trimis pe grupul cu prietenii mei, grup in care sunt si acele doua fete… Domnisoara S nu s-a suparat. In schimb a luat distanta… Ieri a iesit cu un tip la film… Da! Clar i.am cerut scuze… Acum vine intrebarea: mai am vreo sansa cu ea? Mai e vreo speranta? Ce ar trebui sa fac? Dau funda. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Andreea_Andree_1997_1Nxh a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu ea, sa va intalniti iti ceri scuze in fata ei. Ii spui ca erai prea fericit si ai vrut sa arti acel screen unor prieteni. Acum depinde de ce va vrea acea fata sa faca. Daca ii place acel baiat clar tu nu vei mai avea sansa cu ea. Dar tu fa tot posibilul sa ii recastigi increderea. Acum depinde si cati ai ani. Daca esti mic de varsta nu e un capat de lume. Sunt multe fete.

4 răspunsuri:
| AndCat26 a răspuns:

Daca tot vrei sa fi barbat adevarat, vorbeste tu personal cu ea.nu pune pe X si Y.Si totusi ar trebui sa fi mai discret, nu sa dai imediat buzna la prieteni sa le dai raportul cu fiecare miscare a ta. Vorbeste cu fata aia, invit.o la o intalnire.

| Daniel_Pătru_1990 a răspuns:

Să pui mâna pe carte! Eu am 14 ani și dacă m-ar prinde părinții că fac d-aștia m-ar bate de mi-ar sării țâțânii și sunt de acord cu ei 100%.

| doxa48 explică (pentru Daniel_Pătru_1990):

Mersi pentru raspuns... esti un domn... faza e ca eu am 17 (fac 18 in vara) soo.

| Daniel_Pătru_1990 a răspuns (pentru doxa48):

Cu multă plăcere, dragule.