| Anutza16Bcc a întrebat:

am 16 ani jumate. va rog frumos ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi. De o saptamana sunt cu un baiat. El este oricum foarte timid. eu sunt la prima mea relatie. stiu ca s-ar bucura daca ar stii asta. problema este ca eu il plac de mult timp si eu am facut primul pas, iar el mi-a dat un raspuns pozitiv. Vreau sa ii spun totusi tot ce simt pentru el, stiu ca s-ar bucura. dar nu stiu daca e bine sa ii zic. eu am inceput sa tin destul de mult la el. e primul baiat care m-a facut sa tremur, primul langa care am simtit acei fluturasi in stomac, primul de care m-am indragostit, primul pe care l-am vazut diferit si linistit, primul in care am gasit ceva care m-a miscat sufleteste.primul cu care am avut emotii cand am vorbit! oare sa ii spun toate astea? oare sa ii spun tot ce simt. ajutati-ma va rog. dau funda.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da spuneti tot ce simti.

| TitiDrLove a răspuns:

Tu esti la prima relatie? si la intrebarile anterioare de ce ziceai ca te-ai despartit de prietenul tau acum 6 luni?laughing

| Anonim_6126 a răspuns:

Daca sti ca si el tine la fel de mult la tine, spune-i!batting eyelashes
s-ar bucura mult sa auda asemenea lucruri de la persoana iubitabatting eyelashes. Uneori aceste lucruri intaresc o relatiebatting eyelashes.

| Annto a răspuns:

Deoarece este primul e normal sa ai emotii, sa ai acei fluturasi si sa tremuri uneori cand esti cu el, teoretic vorbind ar trebui sa-i spui despre toate aceste sentimente pe care le ai fata de el si asa ii vei da increderea in el si ii va fi mai usor si lui de a vorbi cu tine, ar mai iesi din starea de timiditate, si va veti obisnui unul cu celalalt si veti simti ca si cum v-ati cunoaste/sunteti de ff mult timp. Bafta :*

| LoveYou_6409 a răspuns:

Normal! Draga mea, daca esti deja cu el, trebuie sa aveti o relatie cat se poate de deschisa:X. Poti sa-i spui tote astea, ca doar n`o sa se superelaughing, chiar o sa-i faca placere sa auda astabig grin. Si cine stiesmug, poate ca si el simte acelasi lucru din moment ce a acceptat sa fie cu tine:X. Multa bafta:*

| Roxy_8879 a răspuns:

Daca il iubesti. iar el iti intoarce aceleasi sentimeste spune-i!

| Iuliana_9333 a răspuns:

Eu cred ca e prea devreme sa ii spui toate astea cunoasteti'va si voi mai bine si dupa aceaa poti sa ii spui ce simti tu pentru elhee hee:*dar daca tu consideri ca vrei sa ii spui toate astea asa devreme. Bafta!:*