| Ionut3399 a întrebat:

nu vreau ca intrebarea sa para stupida dar pentru linistea mea vreau sa o adresez totusi, eu si prietena mea am avut contact sexual protejat. Am ejaculat afara, ne-am spalat si eu si ea apoi la doua ore am avut alt contact sexual tot protejat, mentionez ca inainte de al doilea m-am spalat de 2 ori si am si urinat. Totusi daca dupa ce ne-am spalat, ne-am sters cu acelasi prosop sunt sanse sa ramana insarcinata? Prezervativul a fost intact dupa ambele acte!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In situatia descrisa NU poate exista nici cea mai infima posibilitate de a se putea forma o sarcina chiar si in cazul in care in acea zi prietena ta ar fi fost in ziua de ovulatie a respectivului ciclu menstrual. In concluzie probabilitatea de sarcina este egala cu 0 (zero). Multa sanatate!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a entuziasmat