| ionman a întrebat:

M-am culcat cu o fata, inainte sa fac asta cu vreo 30 de minute m-am masturbat pentru a rezista mai mult, am ejaculat tot afara, m-am spalat bine cu apa calda si sapun, dupa aia am urina dupa aia m-am spalat din nou cu apa calda si sapun foarte bine, m, am sters, si dupa 30 de minute am inceput actul sexual, in timpul actului prezervativul s-a rupt de doua ori, de fiecare data l, am schimbat si am pus altul...tin sa mentionez ca nu am terminat..., actul sexual s-a terminat fara ca eu sa ejaculez deloc, intrebarea mea: este vreau risc sa ramana insarcinata daca s-a rupt prezervativu de doua ori, sa fi ramas de la masturbare ceva?, rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitate 0 (zero). posibilitate infima. Actul sexual a fost practic protejat.Intro astfel de situatie ar fi chiar o minune instalarea unei sarcini.

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Intrebare - ai dat cu lubrifiant peste prezervativ dupa ce l-ai pus?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabilitate exista, foarte mica dar exista. Si invata sa folosesti un prezervativ. E prea mare coincidenta sa se rupa doua unul dupa altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine inveti sa folosesti prezervativul?