| ajfsfamqewED a întrebat:

o prietena a avut primul ei contact sexual (are 19 ani) si nu i-a curs sange. se poate sa fie inca virgina?

Răspuns Câştigător
| SunnyDay88 a răspuns:

Daca jderul s-a strecurat in scorbura atunci sigur, sigur nu mai este.

unele fete au himen elastic, asta nu inseamna ca sunt virgine desi ele baga in ele la ordinea zilei... pitoni.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu se poate sa fie inca virgina. dar 20% din femei nu sangereaza la deflorare.

| mona a răspuns:

Din moment ce a avut un contact sexual mi tare greu sa cred ca mai este virgina

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Nu,nu mai e.
Dupa primul contact sexual, nu mai poate fi declarata virgina.
Nu i-a curs sange, pentru ca nu tuturor fetelor le curge sange. Difera de organism.
Sau poate au curs cateva picaturi si nu le-a observat.

| igrek a răspuns:

Ce te intereseaza pe tine de ea? Recunoaste frate ca e vorba de cazul tau, ca nu va cunoaste nimeni pe un site.

| lauraroxi a răspuns:

Nu! Virginitatea nu consta in curgerea sangelui!