| BogdanBogdan986 a întrebat:

Prietena mea are carii si mi-a facut sex oral. Este prima partenera sexuala pentru mine si eu sunt primul partener sexual pentru ea. Exista vreun risc de a contacta vreo boala?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca unul dintre voi aveti vreo boala... da e posibil sa se transmita

| corbulalbrosu a răspuns:

Datorita faptului ca are carii dentare, din acest motiv in nici un caz nu iti poate transmite vreo boala transmisibila sau infectioasa. Poti fi foarte linistit si lipsit de orice ingrijorare. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Elena9328 a răspuns:

Boala din cauza cariilor nu. Boala de ex sida, hepatita, etc se ia prin contact sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciun risc. Stai linistit