| anonim_4396 a întrebat:

Rog bun simt, seriozitate si fara batai de joc. Chiar nu am chef sa va tot dau ignore. Cred ca acesta e un site unde sa ajutati oamenii, nu site de glume proaste si altele. Va rog in primul rand faceti-va timp 5 minute si uitati-va la videoclip-ul pe care l-am realizat eu http://www.youtube.com/watch?v=wfaGnmLoue0 Cum vi se pare? Ce parere aveti? Precizez ca am pus ca fundal melodii care ii plac colegei mele, si citate voua daca nu va plac, sa stiti ca ei ii plac. Deci tot ce e aici : citate, poze, melodii - ii plac atat ei cat si mie. Numele noastre le-am sters, pentru confidentialitate. Mic istoric : suntem in anul II de facultate. Ne intelegem foarte foarte bine, amandoi avem cam aceleasi preferinte, activitati. Suntem doua persoane modeste, intelegatoare, simpatice, educate. Nu bem alcool, nu fumam, nu ne drogam si nu facem alte prostii. Discotecile si barurile nu le frecventam, nu suntem pasionati. Ne place natura, tot ceea ce este frumosm civilizat, cu bun simt. Eu fiind o persoana mai timida, am unele probleme de sanatate. Nu suntem niciunul perfecti. Ne place si filosofia, istoria. Cred ca si voi din acest videoclip va puteti da seama de multe lucruri, si nu e nevoie sa mai ma repet aici pentru voi. Abia astept sa ii trimit acest mesaj, nu mai am rabdare chiar. Sunt indragostit nebuneste de ea. Ma tot gandeam, ma gandesc cand sa-i zic. Ziceam sa fie un moment mai special. As fi dorit de ziua ei, dar e abia anul viitor - e prea mult de asteptat. Cel mai recent ar fi in pragul sarbatorilor de Craciun. Am vazut ca in oras o sa fie si festival de colinde de Craciun la opera. Ar fi frumos sa o invit. Spuneti-mi cum vi se pare daca as proceda asa? Va multumesc si sa aveti si voi parte de dragoste si zile frumoase!

6 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai spune-i, ce mai astepti? De ce eziti? Care e problema? Trebuie neaparat sa fie de craciun, poti sa creezi tu un moment mai special pentru asta, nu sa astepti sa vina uunul.
Cel mai frumos ar fi sa ii spui in fata, sau daca nu...o scrisorica parfumata in care sa iti scrii sentimentele tale, cu cuvinte profundewinking

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-i arati asa ca si cum te-ai gandit sa faci un cadou pentru cineva si sa-i ceri chiar ei parerea

| Mihaela1964 a răspuns:

Arata ca videoclipul e sters de catre utilizator, din pacate.De ce iti trebuie oare acordul unor necunoscuti despre ceea ce ai creat tu pentru persoana iubita, cu fondul muzical care-i place si citate care pentru voi doi au o anumita semnificatie.Sunt sigura ca ai ales foarte bine totul, chiar si fara sa vad despre ce e vorba, momentul ales e foarte potrivit, orice ar veni va fi bine primit, nu crezi?

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

As vrea sa iti vad fata cand o sa zica, just friends laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu puteti da click de acolo, apasati aici http://www.youtube.com/watch?v=wfaGnmLoue0

Sper sa fie buna rezolutia.

| abcde12345 a răspuns:

Superb idee happy In ziua de azi putini mai gandesc asa. Mult succes in continuare