| Seby1744 a întrebat:

Sa ma prezint..Ma chema Seby si am 14 ani! Sa incephappyMulti prieteni au iubite numai eu nu am si sunt invidios cand ii vad..Eu sunt o fire mai timida asa de fel si rusinoasa. Daca vreau sa mi fac o prietena mereu ma gandesc ca o sa si bata joc de mine si o sa ma refuze...Nuj dc sunt asa timid ca sunt inalt,urat nu sunt, am multe calitati..sunt glumet,istet,rabdator, sunt un baiat la locul lui mna..Chiar as vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi voi fetele.ce va place voua si cum pot scapa de timiditate..serios daca as avea o iubita as tine mult la ea.Dau funda...scuze daca am scris cuvinte gresit dar am scris la repezeala deci mnalaughing))

Răspuns Câştigător
| Vulpe_David_1997 a răspuns:

Tine minte o vorba toata viata ta, nu conteaza cum arata, cine e sau daca te place....Troaca sa aiba!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Vulpe_David_1997):

Vai ce raspuns "inteligent" ai dat!

Cred ca tu vei ramane holtei pana la 40 de ani, daca doar atat iti iese pe gura din crierul ala de bibilica!

2 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Renunţă la "mna/nu stiu/dc", isteţule! De undeva trebuie să începi şi da, aşteaptă-te să suferi. E inevitabil. Ce le place fetelor de varsta ta e complet irelevant, deoarece ele sunt în dezvoltare, nu ştiu de fapt ce vor cu adevărat, sunt în permanenţă căutare de noutăţi, şi, în plus, nu trebuie şi nici nu poţi să te schimbi după preferinţele celorlalţi.