| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Situația a fost așa...Am făcut sex cu iubitul meu, apoi i-am făcut oral să ejaculeze. A ejaculat in gura mea și am înghițit (fara hate, fiecare are damblalele lui) iar apoi am stat in pat vreo ora, îmbrăcați, toate cele. Ne-am decis sa incercam sexul anal pentru prima dată. Am stimulat vaginul și fundul cu saliva. Există șanse să mai fi fost sperma vie in saliva și apoi când am folosit-o pe post de lubrifiant pentru vagin și fund să rămân însărcinată? Menționez că ovulația va avea loc pe data de 20 luna asta.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu sperma pe limba vezi sa nu-l lasi pe el gravid laughing

| dullcat a răspuns:

Buna.Sperma nu traieste decat in vagin. Aveti tot internetul la dispozitie pentru a va informa, inainte de a face sex. Asa e normal si responsabil.

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista șanse sa ramai gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mă enervează poveștile dvs!

| dullcat a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt generate cu ai.

| GeorgeCazan a răspuns:

Foarte probabil că nu. Doar dacă ai stat cu saliva în gură o ora, ceea ce e imposibil, că fiecare dintre noi are reflexul de a-și înghiți saliva la cateva zeci de secunde, sau 1-2 minute, asta când ești treaz. Și oricum după o ora șansa să mau fie ceva viu. Coroborat cu ce am zis mai sus șansa de a rămâne însărcinată, e egala cu a câștiga marele la 6/49.
Că nu e igienic deloc ce ai făcut, nu treaba mea. Exact cum ai zis: fiecare cu damblalele lui.

| Mitzupitzu a răspuns:

Sigur ramai insarcinata!

| Mitzupitzu a răspuns:

''apoi i am făcut oral să ejaculeze. A ejaculat in gura mea și am înghițit''
El te-a lins in pasarica? Daca nu esti fraiera. Ce vrei sa demonstrezi su supt si... inghitit tot? Ca esti o dura?

| VelicanEmilia a răspuns:

Stai linistita, ca i-ai râgâit pe toti deja. Toti copiii s-au evaporat.

| ndrxw22 a răspuns:

Nicio sansa