| Bogdan372 a întrebat:

stie cineva un site de facut bani pe net online dar fara ptc

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Pune mâna și muncește.

| Bogdan372 explică (pentru h3r):

Las ca sunt satul de munca sa nu crezi tu ca nu munces dar se pot face bani si pe net

| AgathaRo a răspuns:

Da daca faci videochatwinking

| TPUajutor a răspuns:

Http://www.viespar.ro/? reff=d3cd4793f5a9afba7274ea11b4c7f5d7
Te inregistrezi si primesti bonus 5 dolari si dupa aia incepi munca.E vorba despre taskuri online.E usor faci ceva banuti in fiecare luna.Bafta.Daca ai intrebari te pot ajuta!

| Zoltán_Csáki_1972 a răspuns:

Pot da detalii despre un site, trebuie verificat dacă ți se potrivește.

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!
4. Primesti banii ceruti (cat crezi tu ca merita ceea ce te pricepi sa faci)!