| baiatulbaiatbaietel a întrebat:

Sunt baiat, am 13 ani si imi place tareeeee tareeeee mult de 2 doua fete din clasa de la mine
Eu sunt nou in aceasta clasa si unii cred ca vin de la o scoala de aurolaci si prosti,dar nu e asa!
Ma rog...
Prima data m-am indragostit de o fata!
E o bunaciune de nu se mai poate!
La inceput ma intelegeam bine cu ea si mereu glumeam si ne jucam in pauze!
Dar m-am certat cu ea de la o chestie banala si acum suntem mai indepartati!
Ea mai are o prietena buna!
M-am indragostit de prietena ei!
Ea nu e asa bunaciune,dar e mai frumoasa!
Chestia e ca tatal ei este directorul scolii si se cunoaste din liceu cu tata meu!
Imi este frica sa ii spun cea ce spun!
Oricum,prima fata de care m-am indragostit stie ca imi place de ea, dar nu ii spune!
Intr-un fel sunt indragostit de amandoua
Imi este rusine sa ma dau la ele deoarece ele vor rade pentru ca sunt "bad girls" cum s-ar zice
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Intre doua nu te ploua! happy Deci ai sanse sa fii cel putin cu 1. laughing Alege una, te duci la ea si o inviti la un suc. tongue Daca merge, vezi daca se intampla ceva. Daca te refuza sau nu se intampla nimic in aceasta "relatie", te duci la a doua si faci la fel. Sunt sanse ca cel putin una sa-si doreasca sa fiti iubiti.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fi si tu bad boys si or sa vina dupa tine ca cate; lusele

| Emilian65 a răspuns:

Hotaraste-te la una, pentru ca alergi dupa doua si nu te alegi cu niciuna.

| peperonies a răspuns:

O sa iti dau o reteta pentru 2 testicule si te duci tu si le iei de la farmacie cand vrei.

| frostxtq a răspuns:

Alege una din doua, daca fugi dupa amandoua s-ar putea sa ramai singur. Chiar daca ai alege-o pe fata al carui tata este director, nu are nicio importanta, daca o placi asta e.

| Phini a răspuns:

"E o bunaciune rau". sa ii zici asta si lui taica-sau, si o sa te intorci la scoala de unde ai venit laughing)
Nici tu nu ai habar ce vrei, trist...