| Jhonny312 a întrebat:

Sunt baiat, am 18 si am o cunostinta, femeie de 30 si ceva de ani(o prietena-este o poveste lunga)m-am imprietenit cu ea(este de mentionat faptul ca este prietena buna cu mama) si mai venea pe la noi si astfel m-am imprietenit cu ea si am inceput sa ma duc pe la ea(m-am atasat sufleteste de ea). Dupa un timp am luat-o in brate, pe la spate si mi-am atins penisul de fundul ei,de foarte multe ori,cateodata o trageam si in poala la mine, iar penisul meu se scula rapid impungand-o in fund sau in picior(vreau sa spun ca se ridica odata ce ea se lipea de organul meu, iar asta nu o data ci de mai multe ori). Acum intrebarea este ea il simtea sau nu? Altfel nu-mi explic de ce nu avea nici o reactie, iar ea la randul ei se aseza singura in poala la mine.Please help me! Simtea sau nu penisul la ea in fund? Nu stiu cum se simte si de aceea intreb sau daca se simte.

33 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

A simtit ea, stai linistit! I-a placut senzatia si s-a amuzat! Tu iti dai seama ca, daca punea mana si te desfacea la panataloni, in clipa in care te atingea, tu o si stropeai deja, din cauza tensiunii foarte mari?!
Repeta cumva faza, dar sarut-o delicat pe gat, si in sptele urechii, finut, si incearca sa o saruti, si daca nu te respinge, poti sa incerci sa o mangai pe sani, si daca te lasa sa ii scoti sutienul, sa o saruti delicat, dinspre margini spre centru si apoi ii saruti fin sfarcurile, si te joci cu ele cu varful limbii, roata si ii sugi usor, pe rand la fiecare san, si intre 2 saruturi ii spui ca o placi foarte mult si vrei sa o faci sa se simta foarte bine! Sau, poti sa ii spi ca esti innebunit dupa ea, vrei sa o mangai si saruti peste tot, sa ii simti pielea fina, rotunjimile, etc.
Dar, daca telasa si accepta, esti sigur ca nu te faci de ras?! Esti constient ca vei fi atat de excitat incat vei ejacula dupa doar cateva intomisiuni?! Nu prea ai cum sa eviti asta, fiind atat de tanar si fara experienta! Te poti goli singur cu o ora inainte, asta iti prelungeste putin prestatia!
Sau, daca ai curaj, roag-o sa te lase sa o "gusti" jos, si daca stii sa o faci ca lumea, e cel mai sigur ca, daca ii vei oferi cel putin un orgasm asa, te va accepta sau invita chiar ea sa intri clasic! Daca va fi asa, sa nu te grabesti, ci sa continui sa o saruti si sa o intrebi daca ii place si ce ar mai vrea!
S-ar putea sa te vrea intai in ea clasic si apoi oral, sa nu te miri! Daca nu ai mai facut oral, sa stii ca gustul ei acolo jos este usor sarat/dulceag, dar foarte placut! Saruti roata intai toata zona, apoi iei intre buze fiecare labie si o sugi usor, apoi te apropii si te joci cu clitorisul, dezmerdandu-l cu varful limbii, si apoi il iei in gura si sugi usor, dar fiind in acelasi timp foarte atent cum reactioneaza ea, ca sa iti corelezi actiunile si intensitatea lor cu reactiile ei!
Inainte de vizita la ea, sa te asiguri ca ai o cutie cu prezervative, esti curat peste tot - daca cumva vrea si ea sa te guste, trebuie sa fi impecabil de curat acolo! - idem la subtiori si mai ales sa nu iti miroasa gura!
Poti sa te duci si cu o floare!
Dar, daca nu ai experienta, trebuie sa fi pregatit sa ii marturisesti, si sa o rogi sa fie ea Prima, cu care sa faci Dragoste!
S-ar putea sa fie foarte impresionata si sa o dai gata cu asta!
Dar, repet, nu te grabi, ci incet, step by step, ok?!
Success! Astept feedback!

| anonim_4396 a răspuns (pentru PsihoSex):

Parca as fi citit un pasaj din Sandra Brownwinking

| claaau a răspuns (pentru PsihoSex):

Frumoasa explicatie, descriere doar ca eu as spune sa nu mearga cu floare, floarea sa o lase mai incolo. Ea oricum i-a citit intentiile si daca el merge la ea cu o floare deja este previzibil si posibil sa fie respins de la inceput. Asa mai bine merge la ea cum merge de obicei si cand gaseste momentul potrivit si trece la actiune, apoi cand se mai vad data viitoare poate sa mearga cu o floare.

| PsihoSex a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos! Am terminat un Liceu de Filologie Istorie, si am citit destul de mult, asa se explica! Incearca sa-ti imaginezi, a la Ionica a Petrei, sau a la Dl Goe, cum as fi facut eu ceea ce i-am indicat lui.

| PsihoSex a răspuns (pentru claaau):

Ba, daca matusa aia are macar un dram de sensibilitate feminina in ea, va fi impresionata! Cine stie de cand nu i-a mai dat barbatu-su o floare! Dar si o declaratie-cerere, cu titlu de Maxim Compliment, sa fi Prima Femeie din viata lui, nu e chiar de ici de colo, e o Garantie ca insemni ceva, ca nu vei fi uitata niciodata! Si asta nu e putin lucru! Eu i-as duce si o cutie de ciocolata de calitate, belgiana! Sau ceva elvetiana. Floare, cioco, sex, daca lipseste omul si ii da si un pahar de vin sau sampanie, e super misto! Aproape ca il "invidiez". Ha!, Ha!

| anonim_4396 a răspuns (pentru PsihoSex):

Mai joaca.te tu cu imaginatia mea si vei avea un orgasm pe constiinta.

| claaau a răspuns (pentru PsihoSex):

Ai dus situatia la o intalnire romantica intre doi indragostiti care dupa o noapte de sex urmeaza ca ea sa fie ceruta in casatorie si vor trai fericiti pana la adanci batranteti! ( glumesc) Imi place gandirea ta dar eu zic ca e un pic extrem si ca o sa o socheze pe femeia aia, daca chiar vrea sa faca tipul treaba cu ea ar trebui sa o pregateasca intr-un fel sau altul, adica sa-i spuna ca i-ar placea ca ea sa fie femeia vietii lui si deschizatoare de drumuri dar asa subliminal si in functie de reactia ei poate sa puna in aplicare spusele tale.

| PsihoSex a răspuns (pentru anonim_4396):

Relax, se pot genera si in cascade, superbe, incredibile, etc. E mare lucru sa ai si imaginatie si sa mai fi si sensibiloasa plus.

| Mussette a răspuns (pentru PsihoSex):

Ce frumos... 8. > :-

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate femeia e in calduri si tu la fel esti tanar fa sex cu tot ce misca (de gen feminin)

| ania a răspuns:

Bineînțeles că a simțit, e trist că face astfel de lucruri, intră la categoria -oricine va face să păcătuiască pe unul dintre acești..ar fi mai de folos să i se atârne de gât o piatră mare de moară și să fie înecat în adâncul mării_Matei 18-6

| RAY a răspuns:

Posibil ca simtea, dar de ce nu discuti cu ea nu despre ce simtea si despre ce vrea ea cu tine

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu poti fi sigur. Daca purtati amandoi blugi, nu prea se simte. Daca aveti haine mai moi, se simte.
Oricum, la 30 de ani banuiesc ca stie mai bine decat tine, ca imbratisarile astea au tenta sexuala, cel putin pentru tine. Eu zic sa incerci sa 'intreci masura'. Atinge-o pe gat sau pe picior, cand ti se pare bun momentul.

| Jhonny312 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Pai am atins-o de multe ori pe micioare, le-am mangaita laughing crezi ca ar accepta s-o faca cu mine? Din discutiile ele cu mine a reesit ca nu ar face-o cu altcineva in afara de sotul ei, cica ii este fidela

| Jhonny312 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Si nu purtam blugi

| PsihoSex a răspuns (pentru Jhonny312):

S-ar putea sa ii fie fidela, ca penetrare clasica intiala, dar trebuie sa fi si tu pregatit, daca te dezbraca si vrea sa te guste?!, etc. Daca ii va placea cum mirosi, poate o starnesti si se infige ea in tine!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Jhonny312):

Femeile zic multe... Si nici ele nu cred.
Trebuie sa intreci masura si mai mult. Da-o din 'bulaneala' in preludiu, vezi de face. Mai bine sa te faca obsedat o data si bine, decat sa mergi la baie cu gandul la ea laughing
Oricum, daca ai ajuns sa o mangai, eu zic ca sunt sanse sa se culce cu tine, la momentul potrivit.

| Jhonny312 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Bai deci in seara asta a venit ea la mama si am stat toti 3 pe o canapea si i-am pus mana pe fese si am masat-o.Ea era la mijloc.Si acum ma intreb oare cum avazut gestul meu.Ea ma considera inocent. Oare chiar nu si-a dat seama? Am pipait-o pe fund i-am pus mana pe picioare mi-amlipit penisul de fundul ei, de nenumarate ori, am pus-o in poala la mn.Sunt innebunit! Ce sa fac? care sa fie urmatorul pas? Sa-i pun mana intre picioare? Mie frica nu stiu cum va reactiona? Sa o ating pe sani? happy

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Jhonny312):

Adica mama ta e martora la scenele astea? laughing
Atinge-o unde vrei, atat timp cat gestul ti se pare natural. Ea se pare ca nu iti fixeaza limite, profita.
Mergi cu mana de pe picior spre "intre picioare", incearca sa-i ajungi cu buzele pe gat, de sub ureche in jos.
Probabil o ameteala de alcool ar definitiva treaba asta, insa nu stiu cum ai putea ajunge acolo: nu cred ca poti nici sa trantesti o sticla de vin pe masa din senin, fiind si mama ta pe acolo, iar daca ii propui sa vina cand esti singur, e ca si cum i-ai propune direct sex, si putine fete accepta asa, chiar daca si ele vor.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu l-ar fi simtit nu s-ar mai fi asezat la tine in poala.

| Mussette a răspuns:

A simtit, de aceea se tot aseaza, doar ca e femeie versata cat de cat, nu se mai rusineaza, stie ce vrea. Acum iti ramane doar sa stii cum sa continui.winking

| seth2016 a răspuns:

Nu-l simtea. De aia nu a facut sex cu tine laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca l-a simtit, doar nu era anesteziata laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si,daca nu a fost anesteziata, cum iti explici lipsa reactiilor?

| claaau a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum lipsa de reactie cand ea se ridica o data ce simtea ca se lipea de organ?

| RAY a răspuns (pentru claaau):

Poate era la ovulatie, femeile simt nevoia de sex atunci

| anonim_4396 a răspuns (pentru claaau):

Cand se aseza la el in poala, isi testa sex-appel.ul.Probabil venea imbracata ca acasa, nefardata, cu parul valvoi...Cand vedea ca percuteaza, se ridica si pleca multumita de sine.Reactie ar fi fost sa nu se mai aseze alta data pe piciorul lui, sa evite astfel de situatii sau, daca ar fi vrut mai mult, reactia ar fi nu sa se ridice, ci sa mearga mai departe.

| PsihoSex a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai fratilor, femeile nu raspund toate la fel, si nici instant! Poate tipa se juca, si elabora mental, ce-o fi, cum ar fi daca. daca si cu parca, dar junior nu a fost prea ferm, si... asta e!

| claaau a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce sa mai zic despre acest subiect, sunt curios de ce se va intampla si de ce va face cosmin 312 mai departe pe care chiar il rog sa ne scrie ce s-a intamplat: daca a mers cu cu flori si cu bomboane si daca l-a primit sau l-a trimis acasa! Orice s-ar intampla el nu ar trebui sa fie descurajat ba din contra ar trebui sa se simta mandru de el pentru ca a avut curajul sa se puna cu o femeie de 30 de ani ( eu sincer il invidiez pentru ca pana acum am avut nesansa asta, eu consider ca apogeul unei femei este la varsta 29 - 32 de ani, atunci e cea mai frumoasa, senzuala s-a. )

| Jhonny312 explică (pentru claaau):

Ce pot sa spun, astazi am sa trec pe la ea si am sa va spun ce-am rezolvat(Pana acum am atins-o pe picioare pe gat fund, am tinut-o in poala la mine, odata chiar i-am atins sanii.De fiecare data cand ma duc la ea ma lasa sa o iau si sa o pun la mine in poala si nu-mi da de inteles ca i-ar displace ceea ce fac.Acum vine intrebarea ma considera inocent si crede ca eu nu as avea ganduri perverse la ea sau? Sunt curios(nu am atins-o doar o dat ci de mai multe ori si mereu ma duc pe la spatele ei si ma ating cu penisul de fundul ei, semierect si schiteaza nimic, o mai musc si de clavicula.
(are o fata)

| PsihoSex a răspuns (pentru claaau):

Cea mai fainae femeia de 40, 40+, la 32 multe abia au avut parte de 2-3, si nu prea au avut ce invata, dar pana la 40 se trezesc si recupereaza!

| UzOm a răspuns:

Are copil? Este căsătorită? Dacă nu are copil și nu este căsătorită, atunci fugi de ea ca de dracu. La 30 de ani, o arde pofta de sex și de reproducere mai ceva ca în filme. Aia încearcă să te "vrăjească" încet, dar sigur. Odată ce a reușit, ești ca și mort. Oricum dacă-i o MILF, măcar ești un mort fericit.

| Mugur a răspuns:

Un update nu ar strica, zic. laughing