| Bogd4an a întrebat:

Sunt nou pe aici.Sa trec la subiect happy. Am 14 ani si imi place de o fata din clasa mea ...am observat ca si ea ma place.As vrea sa imi exprim sentimentele fata de ea dar nu stiu cum.

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Esti baiat asa ca trebuie sa fii curajos si sa ii spui ca o placi. Daca ti-e rusine sa i-o zici fata in fata (desi ai da-o gata daca ai face-o)spune-i-o pe mess sau la telefon prin mesaje de ex.Bafta!winking >big grin

| RikkyApril a răspuns:

Buna! Desi poate parea banala, opinia mea este sa afli ceea ce ii place ei. Imprieteniti-va! Si apoi vorbeste deschis cu ea in legatura cu sentimentele tale... iar daca te place totul va veni de la sine

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun ca cel mai frumos ar fi sa ii spui ce simti in fata.Astfel ar vedea ca esti sigur de ceea ce simti si dupa parerea mea fetelor le place cand un baiat le spune ceea ce simt in fata.

Asa ca da-i bataie!
Succes.
Ceau happy

| Anonim_1879 a răspuns:

Pai bogdy, daca esti un baiat mai timid, si ea la fel, ia-o mai usor prima data dai semne ca o placi, zambesti.etc si comportate frumos cu ea, dar nu o sufoca.sau daca nu ia-o intr-o zi la scl de mana si ducetiva intr-un loc mai intim nu stiu oriunde, unde nu o sa va sacaie niciun coleg/colega si spune-i cea ce simti.:Xsucces :Xfunda?big grin