| Vodafone95 a întrebat:

sunt o persoana destul de timida..am nevoie de niste sfaturi! Sunt boboc, am niste fete dragute la mine in clasa.Cum pot sa le abordez,sa le atrag atentia? Sa le bag in seama? Sa spunem ca intru in discutie cu ele,cum sa comport mai departe ca intr-un final sa le cuceresc. Fara raspunsuri prostesti, n-au rost. Daca se poate, dati-mi si niste teme de subiecte.

3 răspunsuri:
| 69AnonimuS69 a răspuns:

Nu cu toate, nene laughing, lasa si mie una laughing. Lasand gluma laoparte, daca esti timid nu poti sa faci nimic, trebuie sa ai curajul macar sa-i zici: Hei, cred ca esti draguta, vrei sa iesim pe la mall/in oras/la un bar/etc? E simplu dar timiditatea nu te duce nicaieri decat in EPIC FAIL!

| Fraierul a răspuns:

Vrei sa le atragi atentia, zici?
Fa-ti laba in timpul orei, iti garantez atentie de la toate fetele si nu numai.

| Samsooo a răspuns:

Discutați despre Glee