| killer156 a întrebat:

Sunt un baiat de 15 ani si imi place de o fata din clasa de la mine.Ne-am sarutat de cateva ori dar ea tot nu vrea sa fie cu mine.Ce ar trebui sa fac? funda

2 răspunsuri:
| RobyK2 a răspuns:

Te-a sarutat si nu vrea... O.O
Atata timp cat te saruta si se poarta ok cu tine, considerati-va impreuna.

| Stanku a răspuns:

Dupa mine, ea se lasa cucerita greu. Daca te-ai sarutat cu ea asta inseamna ca ii place de tine, dar daca nu vrea sa fie cu tine rezulta ca te cam foloseste. Asta e parerea mea...