| AnaPisicutza a întrebat:

Imi place de un baiat, dar nu stiu daca ii place de mine.Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| DarkAleka a răspuns:

Intai vezi daca aveti ceva in comun, ceva ce va place amandurora, dupa poti deschide un subiect de la ceva banalwinking, atata timp cat el isi gaseste scuze sa nu vorbeasca cu tine si nu pare interesat poti si sa nu il mai bagi in seamawinking.
Nu te chinui cu orice baiat pentru ca unii doar fac baza:*.
Aaaa si sa nu ii dai de inteles ca iti place foarte mult de el:*.
Funda?big grin

17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa-l intrebi daca te place

| BeAmazing a răspuns:

Intreaba-l daca si el te placewinking!

| Zenit313 a răspuns:

Sa observi daca iti acorda atentie sau se uita mai special la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l si uitete aici sa vezi daca te place :
http://www.google.com/......http?/url

| Ycu a răspuns:

Sa ii spui.

| Zuzazozo a răspuns:

Ar trebui sa il pui pe un prieten comun sa-l intrebe daca si el te place pe tine.

| Keith a răspuns:

Daca ii placea de tine iti dadea de inteles asta prin flirt, prin nevoia de a petrece cat mai mult timp cu tine, sau devenea amic cu tine, incercand cumva sa iti arate ca te place sau pur si simplu te aborda si iti zicea in fata, daca nu a facut nimic din ce am precizat eu mai sus inseamna ca nu te place.Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| TheBrainiac a răspuns:

Sa-i faci cu mana. happy

| MeandYou123 a răspuns:

Ia-l si tu cu binisorul, vezi ce zice....Dezvolta un subiect cu el si ai sa-i atragi atentia.

| clicksnap a răspuns:

Incearca sa-i vorbesti... comunicarea este cheia succesului, indiferent de domeniu, mai ales in iubire. succes.

| Zuzabaaa a răspuns:

Buna! Te duci si ii zici ce simti pentru el si apoi il intrebi daca simte si el ceva pentru tine. Daca nu viata merge inainte mai vin si altii. :*

| Pufuletemic a răspuns:

Intreaba-l si vezi ce se va intampla. happy

| smaraher a răspuns:

Pai...poti daca il cunosti bine sa dezvolti cu el un subiect interesant pentru el si sa vezi cum reactioneazahappyBaftahappy

| esofagu a răspuns:

Cand treci pe langa el il apuci de **** laughing

| Cassie22 a răspuns:

Ar trebui sa il intrebi.Sa fii sincera cu el.

| PikaaChu a răspuns:

Vezi daca iti acorda atentie, si daca o face poti sa vorbesti cu el despre anumite lucruri. Poate iti va spune ca te place daca capata curaj.tongue