| anonim_4396 a întrebat:

Uite ca am ajuns si eu sa va cer sfatul. Desi e cam aiurea sa intreb asta. Dar am o problema, si nu prea stiu faca e normal sau nu. Acum 2 zile am facut sex cu prietenul meu. Pentru mine a fost prima data. Mi-a curs sange si m-a durut foarte tare. Am facut si fara prezervativ, dar nu si-a dat drumul in mine. Am fost de acord sa o facem fara pentru ca iau anticonceptionale de ceva vreme. Acum intrebarea mea e urmatoarea, de fapt intrebarile. e normal ca inca sa ma mai doara vaginul? Si sa ma doara si burta? Si inca imi mai curge sange. dar asa putin. Cand ma duc la baie doar. Asta avand in vedere ca au trecut aproape 2 zile.Va rog ajutati-ma. Chiar nu stiu daca e normal sau nu. sad

3 răspunsuri:
| EuCareNuAmNicioTreabaCuElaSauEva a răspuns:

Pai, e normal pentru ca efectiv a intrat ceva in pasarica ta, si eu tare nu cred ca prietenul tau a vrut sa fie bland pentru. ca la tine a fost prima data. cred ca a vrut numai ca el sa se simta bine. si, sa ne gandim, la cat de tare a push el... normal sa te doara burta, e ceva nou pentru. organismul tau. saraca de tine...

| noname7 a răspuns:

E ceva normal.Stai linistita, nu ai de ce sa iti faci grijiwinking

| action a răspuns:

E normal.winking