| PingPong5648 a întrebat:

Uite cum sta situatia:

O buna prietena pe care o cunosc si in acelasi timp o si plac. M-a chemat la ea sa-i reinstalez Windows-ul. Trebuie sa merg. Credeti ca e o posibilitate buna sa o intreb daca vrea sa fie cu mine?

Vreau sa imi explicati cap-coada cum trebuie sa procedez si cand ar fi momentul potrivit pentru intrebare.

Multumesc.

Vreau cat mai multe raspunsuri. happy
Stiu ca am mai pus intrebarea, dar vreau mai multe opinii.

10 răspunsuri:
| JustThat a răspuns:

Vorbeste deschis cu ea happy Spune'i ce simti... Poate simte si ea la fel. Bafta :*

| h3r a răspuns:

Păi de câteva zile tot mergi...

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

"Ulciorul nu merge de multe ori la apa" asa ca se duce doar cu gandul ca altfel nu poate!

| PingPong5648 explică (pentru h3r):

In week-end ma duc.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing laughing laughing

| GreenBubble a răspuns:

Nu avem cum sa iti facem, un scenariu cap-coada, nu putem stii cum va reactiona ea si cum vor decurge lucrurile.Incearca sa observi din atitudinea ei daca te place, invit-o mai intai sa iesiti la o plimbare sau ceva de genul, dupa care o sa iti dai seama daca s-o intrebi sau nu.

| losseru a răspuns:

Pai e foarte simplu:Lasa lucrurile de la sine. Daca ea ar vrea sa fie cu tine sigur s-ar intampla ceva.winking mult succes!

| belysa a răspuns:

Inra in discutie cu ia despre ce ii place, afla ce o intereseaza, si daca cumva si ia este interesata de tine, atunci va intra in jocul tau. Urmeaza sa menti jocul si sa o faci incontinuare sa simta bine, sa rada si sa devina cat mai incitant situatia intre voi.Atunci vine momentul cand trebuie sa-i zici ca o placi dar nu asa dintr-o data, incearca sa fi cat mai special, si daca vezi ca-i surade ideea dai inainte si poate te alegi si cu un sarut la sfarsit...Succes

| Anonim643 a răspuns:

Normal, este cea mai buna oportunitate sa o intrebi, nu mai astepta pentru ca o sa o pierzi, gandeste-te ca poate si ei ii place de tine, nu te costa nimic sa incerci daca chiar ti la ea. Asta e parerea mea, tu iei deciziile nu eu. Ceau!

| Michelle01 a răspuns:

Mai intai incepe o conversatie cu ea, fa-o sa rada, sa se simta bine si dupa aceea, cand aproaproape ai terminat treaba, intreab-o! Mult succes!happy