| dark333 a întrebat:

uite vreau sa imi raspundeti repede la o intrebare povestea incepe asa imi place de o fata insa ea are prieten si ia mi-a zis ca ma place pe mine mult eu ce sa fac in cazul asta? ce o sa se intample ...merci mult

3 răspunsuri:
| Crocaa a răspuns:

Va sta asa putin cu amandoi, ca e prea devreme sa ia o hotarare fara sa te cunoasca putin, apoi cel mai probabil il va lasa pe el pentru tine, ca daca il iubea pe el nu mai vorbea cu tine.

| neutrino a răspuns:

Daca ea are prieten si te place mai mult pe tine, atunci ea sa-si lase prietenul pentru tine, dar sa nu te superi daca maine ea te va lasa in favoarea altuia la care tine mai mult decat la tine.

| ZeR0zAhĂr a răspuns:

Omule stai cu ea, nu te intrereseaza pe tine daca ea are preten sau alea alea... spune-i sa se desparta si daca nu vrea spune-i sa te lasa in pace si daca te iubestre va veni la tine!