| vlad21virgin a întrebat:

va rog ajutati-ma, mi-am dat cu pasta de dinti pe p... ca sa simulez ca si cum mi-as fi dat drumul cu multa sperma. Acea pasta de dinti mi-a intrat in penis si ma ustura groaznic. Ce sa fac? Nu pot sa decalotez penisul pentru a curata acea pasta de dinti... ce sa fac? Ajutor

Răspuns Câştigător
| DanyDav a răspuns:

Speli cu apa multa din abundenta, bagi cu dusul acolo la presiune redusa, e naspa cu pasta de dinti, lol era un joc un obicei la campusul din scoala, jucam jocuri cu pedese, si una era sa iti faca botez daca pierdeai, te tineau mai multi si te dadeau cu pasta de dinti la fund si la penis, am patit si eu ustura, dar te speli si trece repede.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cu putin timp mai devreme, ti-am transmis si sugerat singura solutie CORECTA la care poti apela in cazul tau. Pur si simplu iti tai plua (cu bomfaierul laughing ), pentru a scapa definitiv de orice alte probleme care s-ar mai putea produce. Procedezi exact la fel ca si in cazul... pisicii. rolling on the floor Sanatate!