| RoninKuzuri a întrebat:

Va rog frumos daca puteti sa imi faceti o declaratie de dragoste pentru ea in care sa scrie cat de mult o iubesc si ca imi pare rau pentru ce am facu! Va rog frumos sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gandeste tu declaratia, baiete. Că tu o iubesti nu noi, ăstia de pe TPU. Declaratia trebuie scrisa mai ales cu sufletul si cu dragostea care zici ca i-o porti. Si-ar da seama ca nu e scrisa de tine. Asa ca, succes!

| vocea a răspuns:

Salut, declaratiil din dragoste trebuie spune de tine catre ea in momentul cand esti fata in fata si ii spui ce simti, doar asa o impresionezi.
Altfel o sa zica ca ai citit de undeva si te-ai pregatit, dar eu iti dau un site unde poti gasi declaratii si poti exersa pentru momentul cand o sa fii fata in fata.
http://www.e-dragoste.ro/texte-de-dragoste/Declaratii-de-dragoste/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga x, imi place foarte mult cand te besesti dupa ce ai mancat fasole, imi place sa te miros, imi plac sanii tai cu par pe ei, te iubesc

| TanteMarianne a răspuns:

Ni ma uite spune-i-o din inima :
Dragă x (x fiind prietena ta)te iubesc, iar inima mi se clatină ca turnu din ****, scuze draga ma pisa.Iti iubesc mirosul de fasole cu ciolan si parul tau spălat cu oțet de mere.vezi sa nu pici ca gloaba de pe balcon.na da sa te pup ca m-am plictisit.
Apoi o pup i.