| XxXMinecrafterXxX a întrebat:

va rog nu faceti misto de ce o sa va spumln. La mine la scoala este o fata care o plac foarte mult. Una de la ea din clasa zice ca nu are pe nimeni, dar fata asta pe care o plac zice ca este cu unul. Dupa ce am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna mi-a zis chestia asta cum ca e cu altul. Eu inca ii fac complimente, o iau in brate in pauze (de fata cu altii ) o pup pe obraz ( si ea pe mine). Poate nu este cu unul si ne este rusine sa ne sarutam. Ii fac o groaza de complimente si o ador si o iubesc. VREAU MULT DE TOT SA O CUCERESC. Va rog multe sfaturi si reguli ( daca exista). Vreau mai multe din partea fetelor. Va rog cat mai repede.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru linistea ta, incearca sa o inviti la clasicul suc, dar pana la Dragoste si Sex este nevoie de mult timp si multa transpiratie.

| XxXMinecrafterXxX explică (pentru neutrino):

Nu mai conteaza mi-a trimis pe facebook acum la ora 17:41 sa nu ma mai tin dupa ea si ca ma considera ca un prieten crying((((... sunt foarte trist si cred ca o sa intru in depresie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ea ti-a spus ca este cu cineva, chiar daca nu este, ori poate chiar este cu cineva si colega ta nu cunoaste situatia ei, ori poate chiar nu are pe nimeni.

Daca nu are pe nimeni si ti-a spus asa atunci clar ca nu isi doreste ceva mai mult decat sa fiti prieteni buni. Sa stii ca o fata nu este atrasa de un baiat care ii face toata ziua complimente. Pentru ca i te oferi pe tava. Ea trebuie sa simta ca lupta pentru a te avea, si trebuie sa-i dai motivele astea.

De multe ori mi s-a intamplat ca o fata sa imi arate ca tine la mine, iar pe mine doar ma plictisea, pentru ca intr-un fel era prea simplu. Nu mai exista astfel nici un motiv ca si mie sa imi placa de ea.

Fii mai rece putin, vorbeste cu ea, fa-o sa rada, dar nu-i mai face atatea complimente. Iesiti in oras, simtiti-va bine, iar daca ea te va place la un moment dat, o sa-ti arate.

Sper sa te-am putut ajuta!

| trista12 a răspuns:

Din moment ce accepta sa o tii in brate, sa o pupi, se pare ca indiferent nu ii esti. Poate chiar are pe cineva sau poate inca nu stie ce vrea de fapt. Incearca sa te indepartezi putin si sa-i vezi reactia.

| XxXMinecrafterXxX explică (pentru trista12):

Multumesc dde sfaturile voastre o sa incerc sa ma indepartez de ea si va spun maine reactia...

| Alex301298 a răspuns:

Nu.i mai face complimente...