| Anonima69999 a întrebat:

Unui baiat, mai mic ca mine cu un an imi da de inteles ca ma place imi face complimente, imi zice toto timpul te iubesc, ma mai ia in brate si m-a intrebat daca il plac si i-am zis "un pic" si eu chiar am inceput sa tin la el dar mi-e "frica" sa-i spun ce simt, ceva sfaturi TPU? Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| pufypuf a răspuns:

Scumpa mea, daca va placeti nu mai trageti de timp ca inevitabil o sa se intample big grin nu-ti mai pune intrebari ca oare ce sa fac, ce sa ii zic, fii tu insati ca o sa iasa bine treaba happy

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se joaca cu tine.El incearca si daca merge, merge daca nu, nu.

| powergirl a răspuns:

Daca ai putut sa ii zici 'un pic' poti sa zici si mai mult e cam greu da daca nu risti nu castigi de ce ti-e frica ca stii sigur ca te place faci in felul urmator iti iei inima in dinti si ii zici 'uite x (cul il chema) am vazut ca ma placi adevarul e ca si mie imi place de tine' si gata nu are de ce sa iti fie frica deci capu sus

| Anonima69999 explică (pentru powergirl):

Multumesc tuturor pentru sfaturi happy si o sa incerc sa-ti urmez sfatul powergirl :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa-ti fie frica sa-i spui ce simti? Iti e frica ca va fi prea frumos intre voi sau cum? Spune-i ce simti, nu ai ce pierde. Daca iti zice da, veti fi fericiti impreuna. Daca iti zice ca nu simte la fel, atunci e bine ca stii ca poti trece mai departe si nu vei ramane blocat pe el. Asa mereu te vei intreba, oare cum ar fi fost daca i-as fi spus atunci?

O zi buna!

| PandaEcrazy a răspuns:

Nu cred ca este asa de greu sa-i zici ca-ti place de el, o data ce este si mai mic ca tine tu ai mai multa influenta, asa ca tu esti cea tare laughing)

| mircea22b a răspuns:

Te-a invitat undeva pana acum? Ceva gen plimbare in parc, teme, in fata blocului? Daca e hotarat nu ar trebui sa fie prea greu. Daca nu oricum n are rost.

| GodWhy1234567890 a răspuns:

Eu spun sa taci pe vecie, oricum o sa te insele sad