| dragoselul2341 a întrebat:

vreau sa fac o fata sa ma placa.Nu sunt cel mai frumos baiat sau destep, dar vreau sa ma placa, deci dati-mi niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prima data trebuie sa-i devii un foarte bun prieten si doar pe urma poti spera ca aceasta sa se transforme intr-o adevarata relatie de dragoste. Incearca prin toate metodele sa-i demostrezi ca esti mai bun din aproape toate privintele fata de ceilalti prieteni sau colegi. Succes!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista vreau sa fac x sa ma placa, a place pe cineva e ceva involuntar nu noi decidem pe cine placem sau nu

| mihai69 a răspuns:

Fă-o să râdă! Preferabil - CU tine, nu DE tine. happy
După aia, restul vine mai simplu, de la sine aproape.

Răspuns utilizator avertizat
| thesnake02 a răspuns:

Vorbeste mult cu ea, dar nu exagerat de mult. Fa-o sa se simta bine. Bafta

| terezolvavaru a răspuns:

E bine ca esti sincer macar