| Sylvyakiss a întrebat:

Imi dati si mie niste sfaturi cum sa ma placa un baiat?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baga-te in seama cu el

| Trolli a răspuns:

Nu cred ca sunt niste reguli pe care trebuie sa le urmezi, iar daca dai gres, o iei de la capat.
Nu stiu, fii tu insati! Daca ii place felul tau de a fi, e ok! Daca nu, nu trebuie sa incerci sa faci tumbe in fata lui!

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă şi asta întrebi pe site, e clar că nu meriţi să te placă nimeni.

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Uita-te mereu la el, nu foarte insistent, astfel incat sa vada ca ii dai atentie. Daca e sa te placa o sa se uite si el cu timpul.Deci trebuie sa te vada ca te uiti la el.
Sper ca te-am ajutat happywinking!

| ChocolateFantasy a răspuns:

Arata-i o **** laughing! Cum poate sa te placa doamne ce intrebari puneti! Noi de unde sa stim ce-i place lui si ce nu?confused prostia asta...