| Domnicu_Alina_1976 a întrebat:

Vreau sa cuceresc un baiat dar nu stiu daca el ma iubeste dati-mi va rog niste sfaturi cum sa cuceresc un baiat si cum afli daca e indragostit de tine. Va rog frumos

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Intreaba-l!

| Domnicu_Alina_1976 explică (pentru wolder):

Nu.o sa ma simt jenata. daca el nu ma place?

| wolder a răspuns (pentru Domnicu_Alina_1976):

Iti va spune. Dar daca nu vrei sa-i recunosti. Apropiete de el si vezi cum reactioneaza.

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Imprieteneste-te cu el, fa-ti prieteni comuni, apropie-te de el, flirteaza usor. Si spune-i ca-l placi. Daca nu vrei sa fi asa de directa, atunci intreaba un prieten comun ( la asta sunt buni ei) laughing. Nu stiu chiar ce sfaturi ar trebui sa-ti dau dar incerc si eu laughing)) Sper sa-ti fi fost de ajutor!

| Azµre a răspuns:

Socializezi mai mult cu el! Vorbiți faceți schimb de păreri pe anumite subiecte, vezi ce aveți în comun și la urmă te va scoate el afară!

| AnneMarie78 a răspuns:

Pur si simplu fi tu, si ia-l pe ocolitea ..si spune-i direct se simti.

| ALex_Alex_1995_FnVL a răspuns:

Comporta-te frumos, vorbeste cu el des, (fara sa-l stresezi), arata-i ca esti interesata, de cea ce face el, bagate tare pe el 2 zile, si apoi il lasi, sa vezi daca e interesat de tine, bafta:*