| GreyShaw a întrebat:

vreau să mă ajutați cu o problemă legată de sex.
Ei bine ieri seară eu și prietena mea am făcut sex, dar de fiecare dată când eram pe aproape să mă termin, o scoteam mai ne sărutam, etc, apoi continuam iarăși partida, cred că am făcut așa până la cel puțin 4-5 numere, și tot nu m-am terminat, sunt posibile cauze să mă fi terminat în ea și să nu-mi fi dat seama?

3 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

4-5 numere? Dar erai si tu acolo, nu?

| mihai69 a răspuns:

Un număr = un orgasm = o ejaculare. Dacă nu a ieșit nimic afară, oare unde crezi că a rămas sperma?

| GreyShaw explică (pentru mihai69):

LOL, deci am pus-o