| mooniesweet28 a întrebat:

vreau sa-mi dati si mie un sfat.Anul trecu am fost cu un baiat,dar doar pentru trei zile(din vina mea ne-am despartit),el s-a suparat pe mine,normal, nu am mai vorbit cateva saptamani, etc, dar noi am mai ramas prieteni inca.Ideea e ca acum cateva saptamani mi-am dat seama ca inca il iubesc si nu stiu cum sa ii spun asta...va rog sfat!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ar fi bine sa nu mai spui prostii.

| IepurasPerfect a răspuns:

Crezi ca mai e cazul sa-i spui ca-l iubesti dupa 1 an de zile? El e singur? sa nu cumva sa-i strici vreo relaie din cauza dubiilor pe care le ai. inainte de a-i spune, gandeste-te bine daca il iubesti cu adevarat (desi la varsta ta ma cam indoiesc) sau nu. Daca da, atunci spune-i direct atunci cand sunteti impreuna doar voi doi. daca nu-i spui o sa regreti, asa ca fa-o!

| shantel22 a răspuns:

Esti o Joiana... sper ca ai inteles... DE CE?! WHY!?!? WHY YOU DID THAT?!?!?

| mooniesweet28 explică (pentru shantel22):

Scuze ca am fost cam absenta....eu sunt cu el in clasa si stiu ca ma place(mi-a spus)iar noi ne-am despartit pentru ca eu nu eram sigura daca e sau nu bine ce fac:/...el nu mai e cu nimeni in prezent.