| Albert9928 a întrebat:

vreau sa stiu daca pot incarca credit din Romania in Anglia adica sa cumpere cineva reincarcabil din Romania si sa incarc creditu pe o cartela din Anglia happy (Scuzati de Categorie Nu gaseam categorie perecta pentru intrebare)

4 răspunsuri:
| lastOne a răspuns:

Nu e posibil sa transferi credit intre 2 operatori de telefonie.

| Albert9928 explică (pentru lastOne):

Nu inteleg straight face Eu am cartela mea veche de Vodafone din Romania, daca cineva cumpara voucher din Romania si sami trimeata codul (prin messenger) si eu sa-l bag in cartela mea veche happy

| lastOne a răspuns (pentru Albert9928):

Pai de ce D-Zeu nu ai zis asa de la inceput... trebuia sa visam noi ca e cartela de Romania?

Da, asa este posibil.

| Albert9928 explică (pentru lastOne):

Aaa e bun atunci happy mersi mult happy