| blaablaablaaa a întrebat:

Salut, as dori sa stiu cum pot incarca o cartela de la distanta cu un cod reincarcabil de pe telefonul meu. SI cum pot transfera credit.

3 răspunsuri:
| Nonameagain a răspuns:

De pe telefonul tau nu se poate cu cod. Poti sa ceri acolo de unde cumperi crtela sa incarce un anume numar, cu credit.
Poti transfera credit formind *100# si urmind instructiunile.

| blaablaablaaa explică (pentru Nonameagain):

Am rezolvat, ba da poti si cu codul reincarcabil, am sunat la Vodafone.

| Nonameagain a răspuns (pentru blaablaablaaa):

In acest caz, e bine. Dar te rog sa ma inveti si pe mine cum se face. Merci.