| baiatu28 a întrebat:

Vreau si eu sa ma ajutati cu ceva...Sunt (baiat) am 14 ani si am incercat sa ma masturbez dar nu merge. Adica am facut clasica dar nimic! Cum as putea sa o fac? Va rog ajutati-ma! Dau funda

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incearca cu laserul, daca clasic practic ai esuat.

| mihai69 a răspuns:

Ce anume „nu merge"? Nu ai orgasm? Nu ejaculezi? detaliază. Oricum, e posibil ca astea două să vină ceva mai târziu, când se va fi terminat prima parte a pubertății.

| doctorandus a răspuns:

Nu stiu, cred ca nu te-ai maturizat la timp, s-ar putea sa ai probleme medicale, discuta cu medicul de familie.

| Emilian65 a răspuns:

La 14 ani ai tai, penisul tau nu este dezvoltat complet pentru a ejacula. Asa ca lasa-l ca se maturizeze complet pantru a scoate si el sperma.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Nu esti explicit in ceea ce spui,, clasica, si de aici imposibilitatea de a primi un raspuns corect. Eu te-as intreba altceva; de ce vrei sa te masturbezi? Ce nevoie ai sa o faci? Numai ca sa te lauzi la prieteni?

| Faranume1111 a răspuns:

Eu zic sa o lasi balta, ai 14 ani, de ce e nevoie sa te masturbezi?