| namnumeba a întrebat:

vreau si eu un link de unde pot descarca un program pentru a putea face videoclipuri din poze.si sa adaug o melodie pe fundal! :d! scuzati categoria big grin

3 răspunsuri:
| namnumeba explică (pentru ing3rd3mon4u):

Am incercat sa-l descarc dar nu merge! nu stiu de ce! sad probabil de la windows! sad. oricum merci! :*

| Jimy77 a răspuns:

Salutare tuturor. Am gasit o metoda noua de a face bani pe internet, dar grabiti-va mai e pana pe 9 aprilie. In curand se va lansa un nou motor de cautare ca si Google, Yahoo, dar cu o mare diferenta. Acesta isi propune sa imparta 50% din profiturile sale lunare cu utilizatori care s-au inscris inainte de lansarea oficiala a siteului, de pe data de 9 aprilie.Dupa ce v-ati inscris inscrieti prin linkul dumneavoastra personal care va apare cu rosu cat mai multi prieteni rude cunoscute si convinge-ti sa faca la fel. Cu cat invitati mai multi cu atat veti castiga mai mult.Totul este absolut gratuit nu AVETI ce pierde. Deci grabiti-va NU COSTA ABSOLUT NIMIC, TOTUL ESTE COMPLET GRATUIT. MERITA INCERCAT NU AI CE PIERDE. inscrierea o puteti face aici :

http://signup.wazzub.info/​?lrRef=d3083

Daca dori-ti mai multe detalii sau ajutor contactati-ma la ID : me_mihai7