| eoooo a întrebat:

baiatul pe care il plac. si din cate stiu si el ma place. a venit la bunici. Noi am cam avut in trecut niste mici saruturi etc. dar nimic serios big grin In seara asta l-am pupat pe buze, l-am luat in brate, si nu s-a opus tongue Dar as vrea mai mult de pupat pe buze as vrea un sarut. Intrebarea e cum sa abordez subiectul pentru a-l determina sa faca acest lucru. Adica nu inteleg cum ar veni sa merg la el cu gandul sa ii bag mozol. adica poate el nu stie. poate crede ca vreau sa il pup doar pe buze. nuzh daca intelegeti dar as vrea sa imi dati o idee despre cum sa il fac sa inteleaga ca vreau sa il sarut. si asta va urma puppy dog eyes Funda ...si vot inteligent la toti :*

4 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Numai aştepta să îi spui că vrei să-l săruţi, apropie-te de el şi fă-o!happy

| Fluture14 a răspuns:

Stai asa... deci tu nu vrei sa fii cu el? vrei doar sa il saruti?! straight face. nu mi se pare fair-play. doar persoanele care sunt impreuna se saruta, din punctul meu de vedere. de ce nu ii zici ca il placi? poate e mai timid si nu are curajul sa o spuna el primul. poate sarutul dupa care tanjesti va veni de la sine.

| AncutsaAlexutsa a răspuns:

Buna happy.

Pai... Ca sa il faci sa te sarute. Vorbeste cu el despre ce simti pentru el... Adica spune-i pur si simplu ca il iubesti. Iar daca si el te iubeste. restul vine de la sine happy.

Sper ca te'am ajutat >big grin

| catalina_8256 a răspuns:

Mai bine ii spui ca ai chef de plimbare...si dupa ii spui ceva de genu ca tu ai vrea sa fiti mai mult decat prieteni si dupa ii spui tat ce simti pentru el si il intrebi daca si el simte acelasi lucru. succes!