| SabinutaG a întrebat:

Salut tuturor! As vrea sa va intreb, voi dupa cit timp ia-ti spus prietenei/prietenului cuvintele magice "te iubesc"? Astept multe raspunsuri, mi-i interesant.

Răspuns Câştigător
| mimiwewem a răspuns:

Eu una i-am zis iubitului meu când am simțit. [după jumătate de an]. Dar nu la toți e la fel! Poți simți că-l iubești chiar din prima zi, sau a doua. E ceva ce te face fericit, nu poți exprima.

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cuvintele in sine,"te iubesc", i le-am spus dupa un an si ceva, dar gesturile mele toate, privirea si intreg felul meu de a fi i-o spuneau cu mult inainte, a fost doar o confirmare a ceea ce intelegeam de mult amandoi.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
eu cred ca e mult mai important sa ii arati ca il/o iubesti, decat sa ii zici mereu ca Te iubesc, si sa fie doar cuvinte goale, insemnatatea acestor cuvinte e mult prea mare, astazi se zice des din prima clipa dar fara semnificatie, eu cu sotul meu am simtit ca ne iubim dupa 2 ani de cand ne-am vazut prima data, apoi ne-am regasit si am ramas impreuna, nu a trebuit sa zicem nimic, ne-am inteles din priviri/imbratisari si saruturi pasionale, asa am ajuns sa programam nunta fara sa stim, in decembrie am facut revelionul impreuna si apoi in aprilie ne-am trezit in fata starii civilehee hee apoi nunta si 2 ingerasilove strucklove struck.
am zis cuvintele magice la nunta cand eram mireasa, el ceva mai devreme..important e ca suntem impreuna si inca ne iubim dupa 25 de ani.
O zi frumoasa sa aihappy

| SefaTa97 a răspuns:

Atunci cand am simtit.

| RetardedRacoons a răspuns:

Imediat dupa ce i-am bagat-o!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Nu exista un termen anume. Cand simti fluturi in stomac si gandu-ti zboara de iei 3 la mate si pe strada fe calca tramvaiul.

| Morrígu a răspuns:

Atunci când chiar am simtit.

| Șurubelniță a răspuns:

Atunci cand am simtit ca intr-adevar tin la ea, ca nu este doar o atractie fizica si cand am simtit ca si ea are sentimente puternice fata de mine. In clipa in care am realizat ca ma inteleg bine cu ea si ca daca ar fi sa fim impreuna, nu mi-ar fi doar iubita ci in acelasi timp si o amica buna.

| Miky1 a răspuns:

Luni minim..mai repede e Vrajeala

| SupradozaDeViise a răspuns:

I-am spus chiar din momentul in care ne-am combinat ca :Il iubesc mult! Stiu ca suna ciudat sa-i spun chiar de atunci, dar eu il iubeam de dinainte. Funda? :3

| Popescu_Andrei_1998_IuHC a răspuns:

Din prima zi in care mi-a zis ca vrea sa fim impreuna