| k1d0w a întrebat:

Salut tuturor imi poate spune cineva cum pot afla daca o fata ma place sau nu? e mai inchisa in ea si mie imi place la nebunie de ea si chiar nu stiu cum sa ma bag in seama cu ea.Suntem in aceeasi clasa si ea stie ca o plac...toti colegii tot zic asta si eu neg mereu... ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| ruxi a răspuns:

Cand lumea zice ca o placi afirmawinking
poate se simte altfel
bag-o in seama zii ca azi ii sta bine parul, si dk ea te place iti va zice si ea cevawinking
sau poate ca ea nu te place si iti raspunde doar ca sa nu te faca sa te simti rauu.:-s
sau pune pe cel mai bun preten dk ai sa o intrebe ce crede despre tinewinking. sau mai bine intreab-o tubatting eyelashes
fundita; x

3 răspunsuri:
| ruxi a răspuns:

Nu dai funda. nu?hee hee

| toomuchvodka a răspuns:

Fi atent! daca atunci cand vorbesti cu ea, ea zambeste involuntar atunci inseamna ca te place.bft

| k1d0w explică:

Pai in afara de "Buna ce faci>" nu stiu ce sa ii zic ca nu prea vorbim...