| SpiderGandacelul a întrebat:

Salut happy Imi place de o fata de la mine din clasa si nu stiu cum sa i spun...Suntem foarte apropiati si avem foarte multe in comun.adica aproape in fiecare seara eu, ea, o colega si inca un coleg iesim prin oras sa ne plimbam. O plac foarte mult si cred ca este fata potrivita pentru mine.Tot timpul ma gandesc la ea, ce face. daca se gandeste si ea la mine.Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa mai fac laughing acum cand scriu mi se pare putin amuzant ca nu pot sa imi arat sentimentele fata de ea.Suntem foarte foarte buni prieteni si la scoala si oriunde mergem stam amandoi aproape tot timpul.Si o mica problema este legata de faptul ca in anumite momente nu gasesc un subiect sa discut cu ea si este putin jenant.Va rog ajutati-ma spuneti-mi ce sa fac ca eu nu stiulaughingAbia mai dorm seara! happy Multumesc.
P. S : Am 15 ani si de obicei sunt cam timid cu fetele, dar de ea nu mi rusine cu nimic.in afara de ai spune ce simt pentru ea.

Răspuns Câştigător
| Agradável a răspuns:

Este foarte important sa ii spui ce simti pentru ea happy
Spune-i acum ce simti pentru ea, ca vine altul si "ti-o fura".
Daca aveti multe in comun inseamna ca trebuie neaparat sa ii spuiwinking

Si gandeste ce am spus eu mai sus cu "vine altul si ti-o fura"

Am dreptate sau nu? happy

Hai, curaj! Iti urez succes

Sper ca ti-am fost de folos happy

7 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Omule spune-i ce simti mai ales daca sunteti apropiatiwinking si sunt sigur ca si ea te place din ce ai scris u

| dublud a răspuns:

Pai
spune-i ca trebuie sa ii zici ceva si Dai linkul asta.:
http://www.tpu.ro/......-multe-in/

[pe mess]

| bogza2 a răspuns:

Gandeste repede daca vine altu si ti-o ia cum o sa te simti Gata cu timiditatea asa eram si eu e timpul sa ai spui! ca o placi.

| AdryanG a răspuns:

Nu trebuie sa fii timid, invit-o in oras fa-o sa se simta bine ia-o la unsuc doar voi 2
fa si tu niste glume si privesteo discret in ochi, fa-o sa rada
poti incerca si niste mangaieri tandre cu varful degetelor pe piciorul ei, miscari lente si finute ai grija sa nu te duci unde nu trebuie cu mana

| SpiderGandacelul explică:

Da...agradavel de asta mi cel mai frica :-s m-am mai gandit la asta si.ma tem foarte tare

| SpiderGandacelul explică:

Daa dixx...usor de zis laughing treaba e ca eu prefer sa i zic in fata decat pe messenger cred ca asa e mai bine.sa i vad si reactiea.asa pe messenger nu o sa stiu ce sa mai cred.si daca ar fi sa i zic in fata tot ce simt pentru ea la sfarsit ce i-as zice... tie iti place de mine? si ca tot spuse agradavel de furat.mai bine miar zice ca nu ma place decat sa stiu ca m-a placut si o venit altubig grincrying

| SpiderGandacelul explică:

M-am gandit ca si ea s-ar putea sa ma placa dar ma tem ca acest lucru sa nu fie doar o iluzie...si daca ar zice nu cand o intreb daca iti place de mine ma intreb cum as mai putea sa dau ochii cu ea laughingblushing