| Andreea911 a întrebat:

Salut tuturor! Pe data de 22 luna acesta mi-a venit ciclul menstrual, totul a decurs cum trebuie pana astazi 27 cand am observat ca are o culoare mai inchisa si nu inteleg de ce.Ma poate lamuri cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| xBebelushax a răspuns:

Stai linistita! nu este nici o problema. Iti curge sange de culoare maro cand ciclul este pe sfarsite. asa este la toate fetele. happy

4 răspunsuri:
| CariocaAlba a răspuns:

In primul an cand mi-a venit mie,trecusera cam cateva luni si era iulie, si foarte foarte cald. Si mie nu mi-a venit ''o culoare mai inchisa'', mi-a venit din prima negru. straight face Deci chiar negru era.laughing Nu-i problema, e de la temperatura cred. thinking Adica uite-te la mine, au trecut cativa ani si still alive.

| Raawr a răspuns:

Nu e nici o problema, si mie uneori cand imi vine ciclu, cand imi vine mai mult cand mai putin, cand mai deschis, cand mai inchis. Fi fara grija;*

| Andreea911 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri! M-am ingrijorat putin deoarece nu mai tin minte sa mi se fi intamplat.

| byanca20 a răspuns:

Erai pe terminate