| palina a întrebat:

Salut tututor as dori sa ma ajutati cu niste idei.peste o saptamana este nunta surorii mele vrea sa-i faca o surpriza sotului ei! va rog sa-mi dati niste idei mai romantice, scuzati de categorie:*

4 răspunsuri:
| strawberrycool14 a răspuns:

Spune-i sa-l duca intr-o tara straina(paris-orasul dragostei), sau sa-i cumpere ceva foarte scump!(daca va permiteti)! Petrecere frumoasa!

| yssaa a răspuns:

Pregatestele o cina romantica; presara trandafiri pe jos ca ei sa-i urmeze pana intr-o alta camera unde este pregatita cina(cu lumanari).

| palina explică:

Dar surpriza sa fie in timpul nuntii

| palina explică:

Surprizele sa fie in timpul nuntii