| 123ab a întrebat:

Peste o luna e nunta surorii mele...As vrea sa ii fac o surpriza și nu știu exact ce.Niste idei? Gen.un film cu niște poze cu noi.dar as vrea ceva mai original.Niste idei?

2 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Ai putea să pui lumânări în formă de inimă (cam așa: http://fs69.trilulilu.ro/......261e98.jpg iar acolo să fie un album sau mai multe poze cu voi și un buchet de flori, plus un cadou ce știi că și l-ar dori ea (bijuterii, machiaje, etc). Poate nu e chiar așa original, dar e singura idee care mi-a trecut prin cap. Sper că te-am ajutat. Baftă! :)

| IonuţR1995 a răspuns:

Pai, un colaj cu pozele din copilarie, cu voi 2. Dar in locul tau, as fura-o de la nunta. laughing