| M.D.Eveline a întrebat:

Scuzati dar nu stiam ce categorie sa pun deci am o intrebare se aproprie ziua surorii mele are 10 ani si habar nu am ce sa ii cumpar va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Roxana_6190 a răspuns:

Pai. ar fi foarte frumos sa ii iei ceva. o haina de iarna cu blanita pufoasa(culoarea care ii place ei cel mai mult)sau ar fi frumos un paputoi mare de plus. ceva. o cutie de ciocolata si dragostea si afectiunea talaughing La multi ani ei si tiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te teme iti dau eu un site... www.pampam.ro intra direct doar cu un clic! sau cauta pe google

| didi93 a răspuns:

Bunahappy...pai eu zic ca ar trebui sa-i cumperi ceva ce-i place... ceva deosebitbig grin...sa se bucure. cum ar fi => un ursulet mare, niste haine ceva...big grin ceva de care ar avea nevoiehappy...intreab-o ce isi doreste cel mai mult... poate te va ajuta raspunsul ei.

succes:*:* si La Multi Ani!:*